SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Innebandy P 11
Lomma FBC
Pojkar
Innebandy P 08
Innebandy P 09
Innebandy P 10
Innebandy P 11
Innebandy P 12
Innebandy P 13
Innebandy P 14
Innebandy P 15
Innebandy PF 16
Innebandy PF 17
Flickor
Innebandy F 08/09
Innebandy F 10/12
Innebandy F 13/14
Innebandy F 15/16
Senior
Herr A H2 Skåne
Dam A D2 Skåne
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Lomma FBC
Pojkar
Innebandy P 08
Innebandy P 09
Innebandy P 10
Innebandy P 11
Innebandy P 12
Innebandy P 13
Innebandy P 14
Innebandy P 15
Innebandy PF 16
Innebandy PF 17
Flickor
Innebandy F 08/09
Innebandy F 10/12
Innebandy F 13/14
Innebandy F 15/16
Senior
Herr A H2 Skåne
Dam A D2 Skåne
Hem
Nyheter
Dokument
Bildgalleri
Kontakt
Matcher
kalender
Hem
Nyheter
Dokument
Bildgalleri
Kontakt
Matcher
kalender
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar D (P10) Södra
2023/24: Pantamera Pojkar E (P11) Mellan Vår
2023/24: Pantamera Pojkar E (P11) Södra
2023/24: Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A
2023/24: Skånemästerskapen Pojkar E Grupp E
2022/23: Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel
2022/23: Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel
2022/23: Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst
2022/23: Pantamera Pojkar E (P10) Vår
2022/23: Skånemästerskapen Pojkar E Grupp B
2021/22: Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel
2021/22: Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel
2021/22: Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel
JUNI 2023
18
16:30
sön
16:30
Slättängshallen
Föräldrar o tränare -
Lomma FBC
-
AUGUSTI 2023
12
13:00
lör
13:00
Nova Open
Nova Open -
Lomma FBC
-
13
08:00
sön
08:00
Nova Lund
Nova Open -
Lomma FBC
-
SEPTEMBER 2023
03
13:30
sön
13:30
Kilebäckshallen
Lund Dalby -
Lomma FBC
-
30
15:00
lör
15:00
Bjärehofshallen
Bjärreds IBK P10 -
Lomma FBC
-
OKTOBER 2023
08
13:30
sön
13:30
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Grön -
Lomma FBC P10/11
2 - 3
14
14:15
lör
14:15
Gyahallen
Höllvikens IBF P11 -
Lomma FBC P11
6 - 2
15
16:00
sön
16:00
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11
- Skurups IBK PF10
3 - 1
21
12:00
lör
12:00
Slättängshallen
Lomma FBC P11
- Malmhaug IBF P2011
6 - 7
22
11:00
sön
11:00
Aggarpshallen
IBS Svedala P10/11-2 -
Lomma FBC P10/11
1 - 16
28
09:30
lör
09:30
Västervånghallen
FBC Ystad P10-11 -
Lomma FBC P10/11
3 - 11
NOVEMBER 2023
12
10:00
sön
10:00
Killebäckshallen
IBK Lund P2011 Dalby -
Lomma FBC P11
9 - 5
25
15:30
lör
15:30
Slättängshallen
Lomma FBC P11
- Malmö FBC P10-12 Husie
3 - 6
26
12:00
sön
12:00
Gyahallen
Höllvikens IBF P11/10 -
Lomma FBC P10/11
7 - 2
DECEMBER 2023
03
10:45
sön
10:45
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11
- IK Stanstad P10/11
1 - 3
03
14:00
sön
14:00
Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P11 -
Lomma FBC P11
2 - 4
09
08:15
lör
08:15
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11
- Malmhaug IBF P10/11
1 - 5
09
09:30
lör
09:30
Slättängshallen
Lomma FBC P11
- IK Stanstad P11/12
7 - 4
17
12:00
sön
12:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11 -
Lomma FBC P10/11
6 - 4
20
18:30
ons
18:30
Slättängshallen
Lomma FBC
- Palmstaden
-
20
18:30
ons
18:30
Slättängshallen
Lomma FBC P11
- Palmstaden IK P11-13
9 - 4
JANUARI 2024
13
10:15
lör
10:15
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11
- IBK Lund P2010 Grön
3 - 1
14
14:00
sön
14:00
Vipeholmshallen
IBK Lund P2011 L -
Lomma FBC P11
5 - 3
21
13:00
sön
13:00
Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK PF10 -
Lomma FBC P10/11
4 - 2
21
14:30
sön
14:30
Slättängshallen
Lomma FBC P11
- Malmhaug IBF P11
4 - 6
27
12:00
lör
12:00
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11
- IBS Svedala P10/11-2
2 - 2
FEBRUARI 2024
03
12:30
lör
12:30
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11
- FBC Ystad P10-11
6 - 1
03
15:00
lör
15:00
Helsingborg Arena C
FC Helsingborg P11 -
Lomma FBC P11
4 - 5
11
17:00
sön
17:00
Slättängshallen
Lomma FBC P11
- IBK Landskrona P11/12
4 - 2
15
19:30
tor
19:30
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11
- Höllvikens IBF P11/10
3 - 6
MARS 2024
02
16:30
lör
16:30
Bråhögshallen
IK Stanstad P10/11 -
Lomma FBC P10/11
3 - 3
02
18:00
lör
18:00
Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P11/12 -
Lomma FBC P11
2 - 5
09
11:30
lör
11:30
Höörs Idrottshall
Frosta IBF P11/12 -
Lomma FBC P11
5 - 3
09
15:00
lör
15:00
Sundsbrohallen
Malmhaug IBF P10/11 -
Lomma FBC P10/11
3 - 2
12
18:30
tis
18:30
Pilbäckshallen
Tygelsjö IK P12 -
Lomma FBC Pojkar P11
-
16
14:30
lör
14:30
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11
- IBK Genarp PF10/11
2 - 4
17
15:30
sön
15:30
Slättängshallen
Lomma FBC P11
- Lönsboda IBK P11-12
4 - 1
APRIL 2024
20
08:00
lör
08:00
Kirsebergs Sporthall
Lomma FBC P11 svart
- Gårdarike IBK P/F11-12
-
20
10:15
lör
10:15
Eslövshallen A
Lomma FBC P11 grön
- IBK Genarp PF11
-
20
11:00
lör
11:00
Kirsebergs Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS P11 -
Lomma FBC P11 svart
-
20
13:30
lör
13:30
Eslövshallen A
IBK Landskrona P11/12 -
Lomma FBC P11 grön
-
20
16:00
lör
16:00
Kirsebergs Sporthall
Lomma FBC P11 svart
- Bjärreds IBK P11/12
-
20
16:45
lör
16:45
Eslövshallen A
IBK Lund P2011 Dalby -
Lomma FBC P11 grön
-
SPONSORER