SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Innebandy F 08/09
Lomma FBC
Pojkar
Innebandy P 08
Innebandy P 09
Innebandy P 10
Innebandy P 11
Innebandy P 12
Innebandy P 13
Innebandy P 14
Innebandy P 15
Innebandy PF 16
Innebandy PF 17
Flickor
Innebandy F 08/09
Innebandy F 10/12
Innebandy F 13/14
Innebandy F 15/16
Senior
Herr A H2 Skåne
Dam A D2 Skåne
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Lomma FBC
Pojkar
Innebandy P 08
Innebandy P 09
Innebandy P 10
Innebandy P 11
Innebandy P 12
Innebandy P 13
Innebandy P 14
Innebandy P 15
Innebandy PF 16
Innebandy PF 17
Flickor
Innebandy F 08/09
Innebandy F 10/12
Innebandy F 13/14
Innebandy F 15/16
Senior
Herr A H2 Skåne
Dam A D2 Skåne
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Flickor B Norra
2023/24: Pantamera Flickor B Södra
2023/24: Skånemästerskapen Flickor B Grupp B
2022/23: Pantamera Flickor C
2021/22: Pantamera Flickor E
AUGUSTI 2023
22
19:30
tis
19:30
Slättängshallen
Lomma FBC
- Häljarp Sk
6 - 4
30
19:30
ons
19:30
Höganäs Sportcenter
Höganäs IBF -
Lomma FBC
1 - 5
SEPTEMBER 2023
26
19:00
tis
19:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF -
Lomma FBC
4 - 2
OKTOBER 2023
07
11:00
lör
11:00
Slättängshallen
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
- Häljarps SK F07/08 2
1 - 3
14
15:00
lör
15:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F07/08 -
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
1 - 5
21
10:30
lör
10:30
Slättängshallen
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
- Malmö FBC F07-08
4 - 1
NOVEMBER 2023
21
19:30
tis
19:30
Slättängshallen
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
- IBK Lund F09/10
2 - 5
26
12:00
sön
12:00
Lerbäckshallen A
IBK Lund F08 -
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
0 - 2
DECEMBER 2023
09
13:30
lör
13:30
Slättängshallen
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
- FBC Engelholm F08/F09
5 - 2
16
13:00
lör
13:00
Munkahallen
Munka-Ljungby IBK -
Lomma FBC/Bjärreds IBK
3 - 1
JANUARI 2024
04
14:20
tor
14:20
Quisthallen
SK Örnen -
Lomma FBC/Bjärreds IBK
1 - 1
04
18:00
tor
18:00
Partillebohallen
Lomma FBC/Bjärreds IBK
- Olofströms IBK
5 - 6
05
08:40
fre
08:40
Partillebohallen
Tranemo IBK -
Lomma FBC/Bjärreds IBK
0 - 3
05
17:40
fre
17:40
Partille Arena A
Lomma FBC/Bjärreds IBK
- SK Bivojky Litvínov
0 - 4
13
12:00
lör
12:00
Slättängshallen
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
- Örkelljunga IF F07/09
4 - 2
20
13:30
lör
13:30
Slättängshallen
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
- Emmaljunga GOIF F07
5 - 5
FEBRUARI 2024
10
10:30
lör
10:30
Slättängshallen
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
- Malmhaug IBF F07/08
7 - 1
MARS 2024
02
12:30
lör
12:30
Stadions Sporthall
Malmö FBC F07-08 -
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
5 - 2
06
19:30
ons
19:30
Häljarps Idrottshall
Häljarps SK F07/08 2 -
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
3 - 7
09
14:45
lör
14:45
Höganäs Sportcenter B
Höganäs IBF F07/09 -
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
2 - 7
16
15:00
lör
15:00
Lerbäckshallen A
IBK Lund F09/10 -
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
4 - 4
APRIL 2024
09
19:00
tis
19:00
Slättängshallen
Lomma FBC Flickor F08/09
- Lomma FBC All Stars
-
20
10:00
lör
10:00
Bråhögshallen
IK Stanstad F08/11 -
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
-
20
12:45
lör
12:45
Bråhögshallen
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
- FBC Engelholm F08/F09
-
20
14:00
lör
14:00
Bråhögshallen
Malmö FBC F08 -
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
-
SPONSORER